II miejsce w rankingu Diamenty Forbesa

utworzone przez | Maj 8, 2018

Uniserv-Piecbud S.A. kolejny raz znalazł się na liście przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość rynkową i został uhonorowany Diamentem Forbesa 2018. Wśród przedsiębiorstw, które w ostatnim roku najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość nasza firma znalazła się na 2 pozycji w województwie śląskim.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Uniserv-Piecbud zdobył Diament w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży mieszczących się w przedziale od 50 do 250 mln złotych.

„Otrzymane wyróżnienie jest dla nas motorem napędowym i dużą motywacją do osiągania dalszych sukcesów biznesowych. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju” – mówi Dionizy Boryczko Prezes Zarządu Uniserv-Piecbud S.A.


Copyright 2017 – Uniserv S.A. | Created by: Media Interaktywne