Praca w Uniserv S.A.

Wyślij do nas swoje CV

Kariera

Sprawdź może szukamy akurat Ciebie!

Uniserv – Piecbud SA z siedzibą w Katowicach – lider w zakresie budowy i remontów kominów przemysłowych,

chłodni energetycznych – w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

Monter – pracownik budowlany

Region: śląskie. Umowa o pracę.

czytaj więcej...

Obowiązki:

  • ocenianie jakości elementów montażowych,
  • przygotowywanie elementów konstrukcji stalowych do montażu – konserwacja, naprawa, modernizacja,
  • analizowanie rysunków roboczych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacji – warunek konieczny,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowach przy realizacji obiektów przemysłowych.

Oferujemy:

  • pracę na terenie całej Polski na podstawie umowy o pracę,
  • dopłatę do polisy ubezpieczeniowej pracownika.

Aplikacje prosimy składać za pomocą formularza kontaktowego.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

Specjalista ds. kadr

Celem stanowiska pracy jest zapewnienie prawidłowego prowadzenia dokumentacji kadrowej pracowników.

Kluczowe zadania będą obejmowały:

  • prowadzanie akt osobowych pracowników,
  • załatwianie formalności związanych z przyjęciem nowych pracowników,
  • sporządzanie umów, aneksów do umów, porozumień oraz innej dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników.

Dodatkowe zadania będą obejmowały:

  • sporządzanie umów cywilno – prawnych i aneksów,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie deklaracji PERFON i sprawozdań GUS,
  • obsługę programu Płatnik,
  • wprowadzanie danych do programu kadrowo – płacowego SAP HR,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z ustaniem zatrudnienia,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z przejściem na rentę, emeryturę pracowników.

Kandydat na stanowisko powinien posiadać:

  • udokumentowane doświadczenie – co najmniej trzy lata praktyki na stanowisku specjalisty ds. kadr,
  • mile widziana znajomość systemu SAP HR,
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe, kinowe itp.

Aplikacje prosimy składać na adres: praca@uniserv.pl