Dla mediów

Archiwalne komunikaty prasowe

Informacja o Podpisaniu Umowy o Dofinansowanie Projektu PN. „Zakup Usług Doradczych przez Uniserv-Piecbud S.A. Umożliwiających Debiut na GPW”

Spółka Uniserv-Piecbud S.A. w konsorcjum z Uniserv Jarosław Sp. z o.o. pozyskała zlecenie od TAURON Wytwarzanie Serwis Sp. z o.o. na wykonanie wież przesypowych oraz tunelu pomiędzy wieżami (z wyłączeniem nadziemnych konstrukcji stalowych) układu nawęglania zewnętrznego nowego bloku energetycznego na parametry nadkrytyczne o mocy 910 MW w Elektrownii Jaworzno III. Zakończenie robót budowlano-montażowych, przewidzianych kontraktem podpisanym w dniu 28.04.2016r., planowane jest na listopad 2016r.

Dzień później tj. 29.04.2016 r., spółka podpisała jeszcze jedną umowę tym razem z Grupą LOTOS S.A. Przedmiotem kontraktu jest modernizacja chłodni wentylatorowych tj. dwóch wież chłodniczych na terenie rafinerii Grupy LOTOS S.A., w ramach projektu EFRA U&O. Zakładany termin rozpoczęcia prac na obiekcie to wrzesień br. Przekazanie wszystkich chłodni do eksploatacji po modernizacji, planowane jest na lipiec 2017r.

“Optymalizacja procesów biznesowych naszej firmy pozwoliła w sposób istotny poszerzyć obszar przetargowy, czego przykładem są między innymi wspomniane kontrakty. Uniserv-Piecbud S.A. dynamicznie się rozwija. Naszym potencjałem jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku, natomiast motorem napędowym zapotrzebowanie na wysokiej jakości kompleksowe usługi specjalistyczne, które są domeną naszej spółki.” – powiedział Prezes Zarządu Uniserv-Piecbud S.A., Dionizy Boryczko.

Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne