Dla mediów

Bieżące komunikaty prasowe

Eliminacje Uniserv przed Katowice Business Run

8 sierpnia 2019 r., na miesiąc przed startem drużyny Uniserv w Katowice Bussines Run, sprawdziliśmy na Katowickim Muchowcu naszą formę. Jednocześnie przeprowadziliśmy eliminacje do 5 osobowej drużyny, która będzie reprezentować naszą firmę 8  września br. podczas największego biegu charytatywnego w regionie.

Analiza zdjęć, klatka po klatce, pozwoliła stwierdzić, że najszybsza trójka tj. Bartek Jędrusik, Julia Han i Piotr Rymut, pokonała dystans 3 km z równym czasem 13:26.

Następni na mecie byli Szymon Płoskonka z czasem 14:17 oraz Tomasz Bobak z czasem 14:18.

Ta piątka stanie na starcie biegu Katowice Business Run w drugą niedzielę września.

Pierwsze miejsce pod pudłem i szczególne wyrazy uznania należą się naszej koleżance Magdalenie Pataj, którą trudno zatrzymać. Magda zatracona w biegu i rywalizacji dała się poprowadzić aplikacji w swoim smartfonie i przebiegła dodatkowe 600 metrów z średnim czasem 5:25/km.

Dziękujemy zawodnikom, którzy przyjechali w to piękne popołudnie z projektów Uniserv w NPA Skawinie, dla Tameh w Krakowie, w Elektrowni Jaworzno III, radomskiego RADPEC S.A., a także niezawodnej załodze naszej spółki córki Dynamiks Sp. z o.o. za wsparcie i pilotowanie zawodników.

Do zobaczenia we wrześniu, w tym samym miejscu podczas Katowice Business Run.

Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne