Dla mediów

Bieżące komunikaty prasowe

Spotkajmy się na XV Europejskim Kongresie Gospodarczym w dniu 24-26 kwietnia 2023 w Katowicach

Uniserv S.A. i Biogas System S.A. zapraszają na XV edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

To największe, biznesowe wydarzenie Europy Środkowej, zrzeszające ekspertów z wielu dziedzin szeroko pojętego biznesu i nie tylko. W programie tegorocznego XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego znajdą się tematy związane z aktualnymi trendami współczesnego świata, które w znaczący sposób wpływają na dalsze perspektywy rozwoju gospodarki tj. : wyzwania związane z wpływem gospodarki na środowisko i klimat, zielona transformacja energetyki i przemysłu, wojna w Europie, ale także długofalowe skutki pandemii, kryzys surowcowy i energetyczny.

Miło nam poinformować, że Partner Biznesowy Spółki Uniserv S.A., firma Biogas System S.A. zaprezentuje się w trakcie wydarzeń Kongresu Gospodarczego jako Partner Sesji.

Zapraszamy do spotkań w trakcie Kongresu Gospodarczego oraz wysłuchania prelekcji, które przygotowaliśmy dla Państwa w czasie tego wydarzenia.

podziękowanie dla uniserv s.a. za wieloletniew zaangażowanie - AGSH
Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne