Dla mediów

Bieżące komunikaty prasowe

Uniserv S.A. partnerem XX Jubileuszowych Mistrzostw Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim

narciarz wjeżdżający na metę
Jubileuszowe XX Mistrzostwa Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim odbyły się w dniach 10- 13.01.2019 r. w Ośrodku Narciarskim Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach. Tegoroczna jubileuszowa edycja zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Po raz pierwszy w branżowych zawodach wystartowali reprezentanci Uniserv S.A., a firma objęła wydarzenie sponsoringiem.   

Na listę startową zapisanych było 144 uczestników (28 kobiet i 116 mężczyzn) reprezentujących 25 firm i organizacji energetycznych. Ostatecznie zawody ukończyło 131 zawodników i zawodniczek. W tym roku dopisali nie tylko uczestnicy, ale i pogoda, dzięki czemu warunki na stoku były doskonałe.

Najlepszy czas przejazdu wśród mężczyzn uzyskał, podobnie jak w zeszłym roku, Tomasz Żyła z TAURON Wytwarzanie i Nowe Jaworzno GT, a wśród kobiet Elżbieta Podolska z TAURON Dystrybucja S.A. Drużynowo tytuł mistrzowski obroniła ekipa TAURON Wytwarzanie i Nowe Jaworzno GT., za którą uplasowała się drużyna TAURON Dystrybucja S.A., a następnie PGNiG TERMIKA S.A. Drużyna Uniserv S.A. tym razem razem nie zdobyła miejsca na podium, jednak zawodnicy zapowiadają budowę silnego teamu przed kolejną edycją.

Partnerami wydarzenia był: Polski Związek Narciarski (patronat honorowy), Ministerstwo Sportu i Turystyki, a sponsorami PGNiG TERMIKA S.A., RAFAKO S.A. oraz Uniserv S.A.

Dziękujemy organizatorowi – Federacji Sportowej Energetyk za zaproszenie i sportową zabawę, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.

Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne