Dla mediów

Bieżące komunikaty prasowe

Kolejne kontrakty za 1,1 mln zł

utworzone przez | cze 24, 2017

Prowbud-Expol Sp. z o.o. w konsorcjum z Uniserv-Piecbud S.A. pozyskał dwa zlecenia z PGL Lasy Państwowe o wartości 1.1 mln zł. Kontrakty zostaną zrealizowane do końca 2017 r.

Prowbud-Expol Sp. z o. o. – spółka z grupy kapitałowej Uniserv-Piecbud S.A. specjalizująca się w projektowaniu i wznoszeniu średniej wielkości obiektów żelbetowych o wysokości do 120 m – zawarła w konsorcjum z firmą matką, dwa kontrakty na wybudowanie dostrzegalni przeciwpożarowych. Podpisane właśnie umowy potwierdzają elastyczność naszego modelu biznesowego. Jesteśmy bowiem w stanie realizować nie tylko duże projekty, których wartość przekracza 100 mln zł, ale także mniejsze zlecenia – mówi Dionizy Boryczko, prezes Uniserv-Piecbud.

Przedmiotem umowy podpisanej z Nadleśnictwem Kobiór jest wykonanie żelbetowej wieży przeciwpożarowej o wysokości ponad 38 m i średnicy prawie 3 m wraz z kabiną obserwacyjną i dolną galerią widokową. Wartość kontraktu to 646 tys. zł brutto. Jeszcze wyższa, licząca ponad 43 m konstrukcja powstanie na zlecenie Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. Wartość tej umowy to 491 tys. zł brutto. Oba kontrakty zostaną zrealizowane do końca 2017 r.

Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne