Dla mediów

Bieżące komunikaty prasowe

Kolejne wygrane przetargi publiczne dla leśników

utworzone przez | lis 12, 2017

Uniserv-Piecbud S.A. w konsorcjum z Prowbud-Expol Sp. z o.o. pozyskał dwa zlecenia w ramach przetargów publicznych organizowanych przez Państwowe Gospodarstwo Leśne. Kontrakty dotyczą budowy dostrzegalni przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Borne Sulinowo oraz Nadleśnictwa Brynek.

Prowbud-Expol partner konsorcjum jest spółką utworzoną w ramach Grupy Kapitałowej Uniserv-Piecbud S.A., koncentrującą się na projektowaniu i wznoszeniu obiektów żelbetowych w technologii ślizgowej o wysokości do 120 m, a także na dzierżawie specjalistycznych urządzeń do wznoszenia takich obiektów. Wraz z Uniserv-Piecbud na terenie Nadleśnictwa Borne Sulinowo w Leśnictwie Machliny zaprojektuje i wybuduje dostrzegalnię pożarową o konstrukcji żelbetowej z zamontowaną na szczycie wieży kabiną obserwacyjną. W trakcie postępowania przetargowego została wybrana najkorzystniejsza oferta opiewająca na kwotę ok 710 000,00 zł brutto. Prace będą realizowane do 20 czerwca 2018 roku.

Drugi wygrany przetarg dotyczy zaprojektowania i budowy dostrzegalni pożarowej oraz przebudowy istniejącej dostrzegalni w Nadleśnictwie Brynek. Wartość kontraktu wynosi 580 000,00 zł brutto, a obiekt ma zostać oddany do 30 kwietnia 2018 roku.
To kolejne wygrane przetargi na budowę dostrzegalni dla Lasów Państwowych; w tym roku zostały zrealizowane m.in. na terenie Nadleśnictwa Olkusz, Kobiór, Sławno czy Bobolice.

Copyright 2019 – Uniserv S.A. | Projekt: Fooz | Wdrożenie: Media Interaktywne